| fjksdhusdfysdfggusdyfsd a întrebat:

... am si eu o intrebare si vreau sa mi se raspunda cu cea mai mare seriozitate, sunt dansator in Constanta dar prieteniei mele nu prea ii place ce fac ca sunt plecat des, in fine asta mai era cum mai era dar trupa Anturaj Bucuresti ar vrea sa fac parte din ei si m-as muta in Bucuresti...si nu e incantata deloc, am 18 ani si chiar nu stiu ce sa fac, e o oportunitate rara de a dansa langa Cristian Miron si sa fi dansatorul unor vedete de top din Romania, vreau o parere plsss, funda! happy

Răspuns Câştigător
| Loredana123 a răspuns:

Trebuie sa-ti faci un plan in cap si sa-ti pui niste intrebari. Asta vreau eu sa fac pe viitor? Daca nu fac asta imi va parea rau? Daca plec asta m-ar face fericit? Care sunt consecintele plecarii si cum ma voi descurca? Daca nu plec voi fii impacar cu aceasta situatie? Sunt niste intrebari la care doar tu poti raspunde, nimeni nu poate lua decizile in locul tau. Trebuie sa te gandesti la consecinte si la ceea ce-ti dorest sa realizezi. Sper ca te-am ajutat. Sa-ti spun daca e bine sa pleci sau nu ti-am spus ca doar tu poti alege deoarece tu iti cunosti situatie si te cunosti.

| fjksdhusdfysdfggusdyfsd explică (pentru Loredana123):

Multumesc de raspuns, ma voi gandi ce voi face si cu siguranta voi alege ce e mai bine pentru mine... iti multumesc mult happy

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Da-i un motiv mai serios pentru plecarea ta : dobandeste calitatea se student la una din facultatile din Bucuresti! Presupun ca prietena este mai constienta decat tine in privinta caracterului temporar al ocupatiei de dansator.