| Blair24 a întrebat:

Sunt din Ploiesti si am 17 ani. Stiti unde pot sa ma angajez si eu pe timp de vara? Stiu ca este cam devreme insa vreau sa ma uit din timp. Dau funda puppy dog eyes

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Din Ploiesti? Să ne trăiești.

| Mihaela1964 a răspuns:

Spalatorie auto( iti trimit mesaj privat unde), terase, ca picol.Bafta!

| laurentiu80 a răspuns:

Apuca-te de jucat la pacanele, si iti vei scoate un profit frumusel.

| ema_2625 a răspuns:

Te poti angaja la vreo terasa sa strangi pahare dupa mese, sa imparti pliante.

| Prince_Amir_1995 a răspuns:

Sincer si eu am cautat anul trecut... Tot 17 ani aveam, am cautat peste tot cu pliante, spalatorie etc. dar toata lumea iti va spune ca nu poate risca pentru tine.

| Afa_Ceri_Cata_Log_1984 a răspuns:

In principiu, locuri de munca pe timp de vara se gasesc pe litoral dar tot acolo e si batalia mare. Partea frumoasa e ca asigura cazare si stai si la mare pe timpul verii. Daca iti poti permite, tipareste cateva zeci de cv-uri, urca-te in tren si da o fuga prin mamaia si statiuni inainte sa inceapa sezonul - si lasa cv-urile personal. Daca nu, continua sa arunci o privire pe site-urile de recrutare. In special, ti-l recomand pe al meu - www.myworkland.com. Momentan e devreme, nu am nimic, dar continua sa arunci o privire ca vor aparea si anunturi pentru vara. De asemenea cauta direct site-uri de hoteluri, pensiuni, restaurante - unele dintre ele au sectiune pentru cariera unde sa-ti depui CV-ul. Sper ca ti-am putut fi de folos. SPOR

| Dina10 a răspuns:

Vara te poti angaja in constructii pe santier. Se plateste bine, dar se lucreaza minim 10 ore pe zi.

| Suk_Cata_1995 a răspuns:

Pe timp de vara merge la o spalatorie e ft bine scoti spaga destul d ebuna pe zi si majoritatea spalatoriilor toate angajez vara sau la o terasa bar etc. FUNDA?