| Kiky2 a întrebat:

am si eu o mica problema! eu de cand sunt mica umblu la o fundatie unde facem activitatii, si acum se face un fel de concurs ca cineva sa fie lider care sa primeasca opinii, pareri si nemultumiri de la copii si sa le transmita adultiilor din fundatie si eu candidez dar trebuie sa fac un discurs! dar nu stiu... va rog ajutati-ma maxim pana maine! Funda pentru cel mai bun discurs

1 răspuns:
| boradan a răspuns:

Daca tot nu te-a ajutat nimeni macar spune-ne cum te-ai descurcat sad sper ca a fost OK happy