| RazvanMessi10 a întrebat:

am si eu o nelamurire. am astm Bronsic de la 2 ani si nu am avut probleme pana la 14 ani am jucat si footbal 3 ani si nimica si acum m-a apucat iar si am 16 ani si as vrea sa ma apuc de K1 ( box ), ce ziceti fac bine, adica nu am crize doar daca fac efort extrem de brusc atunci ma apuca foarte tare dar daca fac incalzire 10-15 minute nu am nimica doar o intepatura de tantar in piept care dureaza nici 1 minute, ce ziceti sa fac acest sport, dau funda.

Răspuns Câştigător
| cezarelzaharel a răspuns:

Pai trebuie sa consulti un doctor pentru ca este ceva foarte serios si acest sport necesita mult efort. Acesta este sfatul meu si ar fi bine sa-l urmezi

1 răspuns:
| natasa1980 a răspuns:

Daca ai astm bronsic ai putea folosi pe langa medicatia prescrisa de medica si Extrakt de muguri de coacaz negru.Se gaseste pe la farmaciile, drogheriile si magazinele naturiste.Mugurii de coacaz negru contin cortizon natural care e un antiinflamator si acesta poate sa-ti atenueeze foarte mult din simptomele astmului.Acest extrakt e foarte bine vandut in si da rezultate.Acest mesaj este doar un sfat si atat, nici o propaganda.Am vrut doar sa fac un bine.