| Addiinnaa a întrebat:

Am vazut un anunt in ziar cum ca s-ar cauta „angajati" pentru un ONG. Lucreaza cineva acolo? Imi poate spune cum e? Eu am sunat acolo si mi-au dat un loc de intalnire.e normal? Mi-au cerut buletinul si mi-au zis ca sa ii sun cand am ajuns.( 7 jumatate) Nu ar fi trebuit normal sa imi spuna un sediu sau ceva? Eu am zis ca ma duc sa vad despre ce e vorba si daca imi cere sa urc undeva sau ceva, nu ma duc.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

ONG (organizatii non-guvernamentale) sunt o gramada. Nu te va putea ajuta nimeni daca nu spui despre care este vorba, anume. Daca ti-e frica sa urci mergi cu un prieten sau cu un parinte.