| kosmii a întrebat:

Buna TPU.Anul acesta termin liceul, profil de Stiinte ale Naturii.si inca nu m-am decis unde voi merge mai departe..As avea nevoie de cateva informatii despre universitati sau profile ale universitatilor dar in domeniu daca se poate.(exceptand medicina si farmacia)..Multumesc si fundita celor mai bune raspunsuri :*

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Ai putea merge la Farmacie, Medicina veterinara, Medicina umana, Kinetoterapie-http://www.studentie.ro/admitere
Succes!

| Doηηa a răspuns:

Http://www.unibuc.ro/
Apasă pe "Acces direct Facultăți"