| YuliGX a întrebat:

Buna TPU ar putea cineva sa imi spuna cam cat castiga un profesor din scoala generala, sunt curios si nu ar fi frumos sa intreb insasi un profesor ma gandesc...

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce vechime are, daca e tanar ia pana in 900 ron, cu ceva vechime si toate gradele date ajunge si pe la 2000

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intre 700 si 1200-depinde de cate ore are pe saptamana si materia predata.

| parvuconst a răspuns:

Daca are vechime peste 20 de ani catiga 1800 lei indiferent de nr de ore, stiu de la o vecina.

| catalin112 a răspuns:

Intre 800 si 2500!