| Alina3194 a întrebat:

Are cineva idee cate locuri sunt la medicina pe tara (cate la fara taxa si cate la taxa)?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| deeeeeebora a răspuns:

Nu putem sa raspunde asa.fiecare facultate are oferta ei.la cluj facultatea se numeste:iuliu hatieganu; la timisoara victor babes; la bucuresti:carol davila
cauta pe googledetalii despre acestea

6 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

La Carol Davila au fost vreo 300-400 de locuri la buget anul trecut

| SaraAldi a răspuns:

Fata a cerut informatii despre altceva, nu despre filme, seriale si telenovele.Ma gandeam ca poate vad si eu un raspuns folositor, ca m-ar fi interesat si pe mine happy

Răspuns utilizator avertizat
| ihavenoidea a răspuns:

La tirgu mures la buget sunt vreo 270 si la taxa cam 100 happy

| Alina3194 explică:

Multumesc mult ana!
:
*

| danutza08 a răspuns:

Depinde de localitate