| pinklovekrystyna a întrebat:

Buna TPU..As vrea parerile voastre.Ce curs sa fac de manichiurista sau make-up? Si care e mai rentabila?
Multumesc. :*

Fundaa:*

Răspuns Câştigător
| CarlaAntonia a răspuns:

Daca as fi in locul tau, eu as alege cursul de make-up deoarece inveti cum poti sa te machezi singura, fara ajutorul altei persoane in diferite feluri spectaculoase pentru ocazii speciale, si cred ca este mult mai rentabil.
Aceasta a fost opinia mea, dar daca ai posibilitatea de ce sa nu le faci pe ambele?