| ClaudiaMihaelaAnonima a întrebat:

As vrea sa dau la facultate dar sunt praf in toate lucrurile, sa spun asa, as vrea sa stiu daca la fara frecventa este cu taxa sau fara? Ma gandesc ca ar exista doar cu anumite taxe, e cam dubios sa intreb asa ceva dar daca nu stiu apelez la voi, la istorie vreau sa dau.

2 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

N-are rost sa faci o facultate doar ca să fie, mai ales una ca Istoria, unde e multă toceală pentru nimic. Du-te la muncă, experiența e mai valoroasă.

Taxa e peste tot, nu faci nicăieri facultate gratis, decât dacă ai o medie foarte mare și intri la buget.

| darrio2007 a răspuns:

Si la ff trebuie sa inveti. De ce crezi ca ar fi mai usoara decat o facultate la zi?