| MaRyY523 a întrebat:

ツ Buna TPU!❦ As vrea sa devin translator, stiu bine spaniola..si ma descurc binisor la elgleza si la franceza... Oare e prea putin, sau ar trebui sa mai invat vreo limba? Dau FUNDA! ❤ ღ

1 răspuns:
| ElenaSA a răspuns:

Este important sa stii foarte bine o limba straina pentru a putea deveni translator si sa ai studii superioare in domeniu. Nu-ti strica sa stii si alte limbi straine. Uite si conditiile pentru traducator: http://www.tradcom.ro/conditii_autorizare_traducator.php