| Iulika60 a întrebat:

as vrea sa fiu intr-un fel,, vedeta" sau actrita.nu am talentul sa cant, nu stiu jongla si nu am alte talente care sa te dea pe spate! dar mi-as dori foarte, foarte mult sa joc intr-un film sau ceva de genu.as vrea ceva ce sa pot face in orasul meu! nu vreau sa merg in Bucuresti sau cluj ca sa pot face acest lucru! va rog ajutati-ma! chiar pot juca intr-un film! pot sa plang la comanda si sa fac multe chesti! VA ROG AJUTATI-MA.dau funda la cel care ma ajuta cel mai mult :* multumesc happy

Răspuns Câştigător
| vladutztiby a răspuns:

In primul rand se incepe de undeva de joc cu 1-2 fani si pe parcurs vei fii tot mai cunoscuta...
Dar pentru a juca in filme(publicate la TV) Cred ca ar trebui sa ai facultatea de actorie sau teatru. Dar daca zici ca te pricepi poate vei reusi si cu un simplu curs de 6 luni. Oricum mult succes si sunt primul fan al tau. Iubesc oamenii care incearca (cel putin)sa faca ceva cu viata lor, oamenii harnici, asa ca tine... iti tin pumnii pe viitor... poate participii si la Romanii au talent happy

| Iulika60 explică (pentru vladutztiby):

Deja m-am inscris la teatru... sa vedem ce va iesi...dar voi tine cont de sfaturile tale :*

4 răspunsuri:
| DaRaspund a răspuns:

Poti urma cursuri de teatru si sa joci in diferite piese locale cu scoala, sau cu prietenii la diferite evenimente ale orasului pentru inceput... si mai tarziu daca iti doresti sa te afirmi cred ca va trebuie sa mergi intr-un oras mai mare.

| Kapkha a răspuns:

Mda. poti urma cursuri de actorie si sa te duci la un concurs de exemplu romanii au talent si asa vei fi descoperita

| Sima_Cristian_1999 a răspuns:

Poti sa dai la facultatea de teatru dar trebuie sa ai activitati sa dai dovada de o buna persoana pentru ca cei de acolo sunt greu de impresionat