| C4JC a întrebat:

Buna TPU.As vrea sa invat ceva practic legat de medicina (prim ajutor, diferite interventii ) dar nu vreau sa dureze prea mult adica daca stie cineva cum pot sa invat si practic lucrurile astea intr-un curs special, stiu eu...de cateva luni NU ANI(mentionez ca nu am nevoie de asta pentru a lucra neaparat in domeniu ci doar pentru mine)

2 răspunsuri:
| SkkZ a răspuns:

Pai..cred ca exista cursuri pentru voluntariat..prim ajutor cum ai spus dar cred ca poti face acest curs daca ai terminat liceul.