| Phoenix15 a întrebat:

Buna,TPU! As vrea sa ma las de scoala si sa ma fac boxer! Am 15 ani, clasa a 9-a, inaltimea 1m 94, 98 de kg, ce spune-ti e buna alegerea? Sau unde pot merge cu 8 clase?

Răspuns Câştigător
| Trucker a răspuns:

Faci o prostie, nu vei ajunge boxer, nu te va baga nimeni in seama, esti copil, asa oricine care nu are chef de scoala se face boxer, nu e asa usor. incepe si tu sa faci la sala box cu abonament si peste ani poate...

3 răspunsuri:
| Wulf a răspuns:

Trezește-te la realitate.

| Nowingsangel a răspuns:

Nu face asta!happy fara scoala nu ajungi nicaieri. Si faza cu boxerul nu va tine la nesfarsit. Poate e ceva de moment, o ambitie, pur si simplu iti place tie, dar te vei plictisi repede si nu merita. Si nu poti merge nicaieri cu 8 clase. Nici la Rosal nu te primesc!happy

| eugem35 a răspuns:

Lasate de scoala, cat crezi ca o sa fi box er? cind nu o sa ai din ce trai si sa vrei sa lucrezi toate firmele iti cer sa ai minim bac-ul. asa ca tinete de scoal si de sport, ca nu faci nimic daca nu ai scoala, or sa te angajeze pe salariu mic si o s-a cam faci foamea,