| Milla203 a întrebat:

TPU!
As vrea sa stiu ce probe de admitere se dau la Şcoala de Agenţi de Poliţie "Septimiu Mureşan" Cluj Napoca.
De asemenea, vreau niste pareri din partea fetelor care au dat admitere la aceasta facultatea, daca este greu, usor. Si inclusiv, ce se cere la proba sportiva. Si daca trebuie sa stai pe tot timpul facultatii in camin.

1 răspuns:
| ann19 a răspuns:

Sunt studenta la Academia de Politie, anul 1.La sport am facut un an pregatire si am scos 4.02 rezistenta si 7.9 viteza.La inceput e greu... dupa e ok.Iar la scris un an e suficient