| CsErredz a întrebat:

Buna TPU as vrea sa stiu de ce nu-mi mai merge simple native trainer 6.2 este de GTA 4 de moduri pe data de 15/04/2011 imi mergea si pe data de 16/04/2011 adica azi numai imi mergea am reinstalat GTA 4 poate era de la el dar nu este cand intru in GTA 4 trebui sa apas F3 sau F4 casa imi arate optiunea zicetim ce trebui sa fac casa imi mearga?
Multumesc.

1 răspuns:
| teodoryo a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel.trage dupa tpb sau alt site tot gta 4 dar alta instalare.asa am facut si eu si mi-a mers