| maadaaa a întrebat:

As vrea sa va intreb si >eu daca nu am facut in liceu biologie si doar 1 ora de chimie pe saptamana, as putea sa dau la facultatea de farmacie? chimia imi place, dar la biologie nu stiu nimic! Au vreo treaba materiile care le faci in liceu cu facultatea?

e greu la facultatea de farmacie?

rasp pls, multumesc!

2 răspunsuri:
| jacft a răspuns:

Daca iti place meseria asta nu vad de ce nu... oricum practic vorbind acolo e mai mult chimie pentru ca probabil prepari medicamente nu le prescrii tu ( vorbesc in necunostinta de cauza.doar logica mea). ORICUM MULT SUCCES!

| Nisipeanu a răspuns:

Baga id-ul acesta ionut_silvian12@yahoo.com si iti explic acolo