| zdenix a întrebat:

Buna TPU astăzi am primit un telefon din partea companie Damen Galați în calificarea de sudor CO2 si sincer sa fiu sunt inca la începutul drumului am lucrat că ospătar si in liceu am făcut sport de performanță. vreau sa știu dacă firma este ok au daca aceasta meserie îs are rostul in viața. Mulțumesc!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Una din cele mai platite meserii este aceea de sudor. Am copilul unei surori care este sudor. Castiga bine. In vest un sudor in Argon castiga si 10.000 de Eu. http://bit.ly/2I1XwMQ
Eu am auzit si de 20.000 de Euro dar nu sunt sigur.

| zdenix explică (pentru Salontanul):

Sunt un tip perseverent presupun că meseria asta m-ar ajuta mult in viata. Mulțumesc de răspuns!