| EmilTraian95 a întrebat:

Cam ce salarii ofera cei de la Telekom, Vodafone sau Orange? Am mai lucrat in trecut la Flanco si as opta tot pentru un job de vanzari. Pe care mi l-ati recomanda?

Răspuns Câştigător
| BroascaCuElice a răspuns:

La telekom Agenţi de vânzări în magazin, angajaţi pe salarii nete lunare care pornesc de la 1.000 de lei şi ajung la 1.400 lei
Pachetul salarial pentru un angajat cu circa un an experienţă poate ajunge până la 2.000 lei net lunar.

Vodafone vreo 15 mil + bonuri+ comisioane realizabile - ajungi lejer la 2000