| TheCubeBoy a întrebat:

cat castiga un dealer de la un magazin gen cosmote,Orange, Vodafone care ajuta oamenii cu telefoanele?
dau funda!

Răspuns Câştigător
| happy31animation a răspuns:

De exemplu un operator call-center la Orange Romania in Bucuresti este de 1350 RON+bonuri de masa+abonament clinica privata. Angajatii au 21 de zile de concediu pe an si lucreaza 5 zile pe saptamana dar se poate ca tura sa fie sambata sau duminica. Exista posibilitatea de a castiga inca 2 salarii pe an, la evaluarile semestriale, pe langa cele 12 salarii stabilite. Sper sa fie de folos cuiva

2 răspunsuri:
| PeFuga a răspuns:

Salariu fix (minimul pe economie) + comision din vanzari

| sheamus12 a răspuns:

Cred ca in jur de 1500 lei