| MestecGuma a întrebat:

Buna TPU
Ce ati alege intre ASE si Postliceala Carol Davila? Nu pot intra la Universitate, in primul rand din cauza taxei si in al doilea rand degeaba iau nota mare la admitere daca media de bac nu e atat de mare, deci as intra la departajare si n-am nicio sansa sa intru la buget. Deci ASE sau Postliceala Carol Davila si de ce?
Funda

P.S: Raspunsurile sunt doar orientative pentru mine, asta ca sa nu-mi sara unu si altul in cap ca ma iau dupa x si y

2 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

ASE clar macar e facultate.

| neutrino a răspuns:

Ase, finante-banci, daca tot faci, merita sa faci o facultate buna, nu o post liceala.