| Jo17 a întrebat:

ce credeti despre aceste meserii: avocat, medic veterinar si web developer?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Super misto toate. Daca ai pasiune pentru vreuna din ele, cu atat mai bine.

| lpavel a răspuns:

Sunt meserii banoase dar depinde mai mult de noroc decat de meserie big grin

| Crush247 a răspuns:

Avocat - Mesrie banoasa dar impune multa munca, multi bani aruncati la inceput, foarte mult stres si mult de invatat (Am rude in domeniu ). pe langa asta e foarte greu cu clientii, foarte multi oameni cauta un avocat cu experienta, nu o sa te ia pe tine ''cald '' de pe bancile scolii sa ii scoti de la parnaie sau mai stiu eu ce... E de viitor, doar ca e prea greu la inceput!
Medic veterinar - o meserie foarte frumoasa care impune ajutorul fata de alte vietati in afara de cele umanoide, sincer mie mi-ar placea sa fiu medic veterinar, dar din pacate ai mult prea mult de invatat happy
Web developer - multi elevii de clasa a XI-a si a XII- a incearca sa faca asta laughing, nu ma pricep, am terminat socialele laughing