| lSarcastiquel a întrebat:

ce iti trebuie pentru a deveni model, toata lumea imi spune sa ma duc la Next top model si parintii toata lumea, ma gandesc sa ma duc anul viitor pentru ca anul acesta o colega s-a dus dar n-au primit-o.deci ce iti trebuie pentru a deveni model? multumesc(fara jigniri).

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa ai mainimum 14 ani, trebuie sa locuiesti in Romania, trebuie sa masuri peste 1.72 si sa ai masurile sub 60, 80 si 90winking Funda? :X

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La next top model te duci sa faci panarama la TV.

| flower_3416 a răspuns:

La Next top model mi se pare o prostie...e mai mult de spectacol nici de cum in folosu de a invata ceva din acea emisiune.

| adrybubuok a răspuns:

Sa ai la mijloc putin cum ai vaut la tv, sa stii sa pozezi fashion, sa ai parul lung ( nu neaparat) sa ai picioarele lungi si frumoase