| superpissy40 a întrebat:

Buna TPU. Ce parere aveti despre terapia Access Bars, pentru cei care cunosc sau chiar practica/au practicat? As avea nevoie de experienta voastra. Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| nevermind1234 a răspuns:

Hmm... mai degrabă recomand un psiholog cu care sa discuți despre ce probleme/blocaje ai avea. E mai ușor sa te eliberezi atunci când conștientizezi unde si de ce a apărut o problemă decat să-ți masezi creierul in speranța ca ai atins "butonul" corect si se rezolva de la sine. E ok sa încerci, măcar pentru relaxare si de dragul experientei, dar dacă te confrunți cu ceva mai "grav", nu cred ca funcționează. Decât însoțită de alt fel de terapie, mai la obiect.

1 răspuns:
| Florian80 a răspuns:

Texte pentru fraieri. Daca esti destept nu pune botul! Nu merita!