| Sweety25 a întrebat:

TPU! Ce pareri aveti despre Selena Gomez?
Eu am cont pe Ijocurifete.com si toate fetele de acolo sunt innebunite de ea dar eu nu.Nu stiu de ce o plac asa mult!
Voi ce parere aveti despre ea? Dau funditza!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are voce. http://www.youtube.com/watch?v=ZxuPAh-_YG4

| MhPnr a răspuns:

E drăgălaşă, adică faţa ei e drăgălaşă arată bine şi are o voce super, mie îmi place, nu sunt înnebunită dar sunt fană a ei, e drăguţă şi are un suflet mare a plâns pentru fanii ei, îi ajută, şi a plâns foarte mult pentru că fetele o urăsc din cauza faptului că iasă cu Justin Bieber, eu nu înţeleg de ce, e problema ei e viaţa ei. Pe scurt, îmi place happy!