| Deryasli a întrebat:

Ce se face la contabilitate si informatica de gestiune.E mult de tocit?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Da, este. Pentru contabilitate trebuie sa inveti o gramada de legislatie. In informatica de gestiune nu e nimic creativ. Tot asa, trebuie sa cunosti principiile, legislatia in domeniu. Si pentru amandoua vei invata ce probleme sunt rezolvate prin informatica, in ce fel, ce pachete de programe sunt, comparatii intre ele.

1 răspuns:
| Paula2018 a răspuns:

Nu e de tocit. E practica, inveti sa tii o gestiune, majoritatea is pe un calculator.