| Șevval a întrebat:

Bună TPU! Cine îmi poate da și mie vă rog frumos planul de studiu pentru facultatea de istorie specializarea istorie pentru cei trei ani de studiu?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Iartă-l că nu știe ăla de ți-a răspuns anapoda. Mai bine iși șterge intervenția dacă nu știe răspunsul

tu vezi aci, e aceeași materie in linii mari

http://history.uaic.ro/studenti/studii-de-licenta-id/cursuri/

| Dalmore a răspuns (pentru sierra1):

Tu ar trebui să-ți ștergi 90% din răspunsuri. Mai îți freci și juma de zi aici fiind absolut inutila.

| sierra1 a răspuns (pentru Dalmore):

"Mai îți freci și juma de zi aici fiind absolut inutila."

in ce limbă grăiești?!

3 răspunsuri:
| Dalmore a răspuns:

Universitatea trebuie s-o ghicim noi?