| Mada_4804 a întrebat:

Buna tpu...cine poate sa-mi zic inf legate de cazare si program la liceul militar din breaza...

Răspuns Câştigător
| MarinaInna_7737 a răspuns:

Daca ai rezultate buna da primesti o suma de bani.Cazarea da in conditi ff bune pot spune.iar acasa poti veni in week-end si in vacante.si bineinteles ca te lasa sa iesi si pe afara dar pana la o anumita ora!winkingsprer ca te-am ajutat:*

3 răspunsuri:
| MarinaInna_7737 a răspuns:

Pot spune ca se face foarte mult sport...iar in legatura cu cazarea este gratuita...la fel si uniformele.

| Mada_4804 explică:

Da dar eu vr sa aflu daca, cazarea este in conditii bune...iar de program vreau sa aflu cand poti sa mergi acasa...si e adevarat ca iti da si niste bani lunar?

| IceDruid a răspuns:

Nu iti da nimeni din liceu bani lunar, o sa iti dea mami cu tatiwinking...doar alocatia. care cel mai probabil o primesti acasa...acasa poti merge de vineri dupa ore pana duminca seara la 22. dat fiind faptul ca esti din tulcea nu cred ca o sa mergi prea des.si in vacante pleci si te intorci normal. apropo mai ai multe intrebari despre liceul militarlaughing