| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie o firma serioasa care ofera contracte de munca in strainatate? Ceva sigur daca stiti. FUNDDAAA! big grin

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Dutchrecruit.ro mergi in Olanda la o fabrica de rosii salariu 1400€ lunar dar trebuie sa stii engleza conversationala altfel slabe sanse. Ma gandesc sa plec pe autocar ca sofer cu ei daca nu reusesc sa rezolv niste treburi in Romania, am un vechi prieten care lucreaza cu ei si e multumit