| andreea1523 a întrebat:

Buna TPU :-) Cine vrea o funda? tongue
Spuneti-mi niste descrieri faine pe hi5 la about me. Cat mai originale.
Multumesc anticipat! love struck

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Cum dracu sa te descriu daca nici nu te cunosc?

| RoxyLaLa a răspuns:

DeCII...ABoUt mEE:

In 98 am aparut pe lume. puppy dog eyes Nume : Roxybatting eyelashes iti ajunge deocamdata blushing. Sunt o fire sensibila, pun foarte repede suflet. Imi place sa dau totul pe fata, numai sunt copilul cu slabiciuni de alta data, nu sunt genul de persoana prefacuta, mereu sper ca in tot raul e ascuns un bine. Imi place sa.i fac pe cei de langa mine sa se simta bine >big grin

| PinkY a răspuns:

Cat mai originala ar fi aia compus de tine, nu primite de la altii...

| spread a răspuns:

Mee is Raluca. I'm me. I :X cats/dogs, i drink a lot of cola/pepsi and I... love me you should do too [am facut-o oleaca funny sper ca iti place:d]