| BrokenAngel a întrebat:

Cum a fost prima zi de liceu?

8 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Groaznica,ca si ceilanti ani straight face

| Grimalkin a răspuns:

Hardcore. Deşi nu cunoşteam pe nimeni, am avut norocul să am o clasă genială. Ne-am împrietenit repede, am început să facem glume pe seama dirigului şi a fost totul chill şi ok.
O să supravieţuieşti big grin

| unknownn a răspuns:

A fost un fail urias.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Enervanta pentru ca a trebuit sa stau o ora daca nu mai mult in fata liceului la deschidere ca de fiecare data, sa caut clasa si sa ma fac cunostinta cu fetele "colegilor".

| Andrew23 a răspuns:

smecher.smuginteresant

| Vărsătoarea a răspuns:

Bună.
Nu a fost prea fascinant.
M-am prezentat celor care stăteau lângă mine şi ei nu îmi spuneau nici :,, Mă numesc..." sau,, Îmi pare bine,!", ceea ce a fost caraghios. A doua zi, am putut să fac cunoştinţă cu majoritatea.
Nu-ţi face griji. Sunt de vârsta ta majoritatea, deci te vei înţelege bine din prima zi. Dacă nu se prezintă ei, prezintă-te tu.

| Jr_klau_1995 a răspuns:

Salut happy
Destul de ciudat.
Nu cunosteam pe nimeni, desii fratii mei au terminat cu 10. sefi de promotie. si se asteptau acelasi lucru si din partea mea. dabia am trecut :S
Cu timpul m-am imprietenit cu toti si suntem foarte buni prieteni.
Anu viitor merg pe a10a.
Prieteni buni, facem lucruri pe care nu le'am facut in 5-8... happy
Cel putin cu colegii mei smug
Bafta la examene. presupun ca esti a8a!

| BrokenAngel explică (pentru Jr_klau_1995):

Da, sunt a VIII'a. Multumesc frumos! happy