| LittleQween a întrebat:

Buna TPU happy

Cum comentati citatul acesta:,, Clientul nu este o persoana cu care sa ne certam sau pe seama caruia sa ne aratam istetimea"?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clientul nostru, stapanul nostru-clientul are posibilitatea de a alege deci daca nu ii place ceva are posibilitatea de a alege alt magazin.Clientului nu trebuie sa-i impui ceva ca sa iasa scandal, si nici sa ii impui ceva- de ex el alege un produs care nu este performant dar e scump-nu-i masori ''inteligenta'' de a alege caci nu e deloc avantajos pentru tine. Funda?

| SilviutzaCeaDragutza a răspuns:

Trebuie sa fim buni cu clientii ca altfel ei se supara si se duc la alt magazin