| crissangel a întrebat:

Cum pot sa ajung sofer pe tir?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Avand permisul de conducere necesar si angajandu-te la o firma de transport. Numai bine!

| MrAngelus a răspuns:

Conform legislatiei rutiere, in principal Regulamentul de aplicare a Codului rutier, aprobat prin HG 1391/2006, art.30, 33 si 40, ai nevoie de cel putin 8 clase, permis de categoria CE si varsta de cel putin 18 ani. Restul il inveti la scoala de conducere. Numai bine!

Sursa: http://www.tpu.ro/......u-sa-stiu/

Răspuns utilizator avertizat
| frikk a răspuns:

E BINE sa ai permisu-l APOI ca la romani :X o mica "mita" si te face si "tir" nu numai soferrolling on the floorrolling on the floor