| FlorinSalamNr1 a întrebat:

Cum pot sa fac bani lucrand de acasa? Adica sa fac anumite "task-uri" si sa primesc bani pentru ele? (P.S. Nu vreau site-uri unde trebuie sa promovez produse cosmetice, etc)Funa pentru cea mai buna metoda!

Răspuns Câştigător
| wannabe a răspuns:

Iti recomand Viespar. Sarcini simple, le faci de acasa oricand doresti si primesti banii dupa o luna. Este un site cunoscut in Romania de multi ani de zile si a aparut si in presa de pe internet fiind primul de acest gen de pe teritoriul tarii noastre.