| PufyRea a întrebat:

Cum pot sa intru in legetura cu cei de la Avon sau Orflame ca sa inpart flturasi prin oras din partea lor? Si sa ma si plateasca pentru asta?

2 răspunsuri:
| Barbie69 a răspuns:

Nu prea poti..adica numai daca ar avea un magazin undeva nu stiu

| ZabuzA1999ByMe a răspuns:

Pai trebuie sa cumperi o revista de la avon sau ce vr tu o sa iti scrie pe coperta nr lor de telefon dai acolo si le zici ca vr sa te angajezi ei o sa te intrebe ce post vr sa ai (ex: vanzatoare/sa imparti fluturasi/mostre gratis etc) tu zici ca asa asa si apoi te duci la ei o sa iti dea un cartier sau nu stiu un magazin si o sa iti dea 80bani sau 1 leu pe fluturasi