| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa invat sa merg ca un fotomodel? Niste site-uri ceva.Dau funditalove struck!

Răspuns Câştigător
| ςคтคℓίηßяùηηєтśέĻĻยℓ a răspuns:

Pentru a invata sa mergi ca un fotomodel trebuie sa urmezi etapele:
1.Pui o carte Pe cap si incerci sa mergi dreapta si fara sa cada/clatine cartea.
2.Privirea sa fie in fata.
3.Nu sta cocosata.
4.Primul pas il faci cu dreptul apoi unde ai calcat cu piciorul drept il pui si pe stangu dar unde ai calcat sa fie in fata piciorului stang
5.Mult Exercitiu
6.Succes!

3 răspunsuri:
| maryus24 a răspuns:

Cati ani ai?

un picior in fata celuilalt asa merg ele daca te-ai uitat la vreun show
urmareste germany next top mode si ai sa stii ( e cel mai bun )