| fearlessss a întrebat:

Cun mai e la Academia de politie:sunt locuri diferite pentru fete si baieti sau la comun? Fundaa

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

O vreme asa a fost, locurile erau separate, dar s-a facut scandal ca e discriminare si anul trecut nu au mai indicat cate locuri sunt pentru fete si cate pentru baieti, poti sa vezi aici, la sectiunea numar locuri. http://www.academiadepolitie.ro/admitere.html Succes!

1 răspuns:
| PetrescuDaNNNieL99 a răspuns:

Sunt locuri diferite, ex: 20 locuri la fete, 30 locuri la baietiwinking funda?