| GuUumitza a întrebat:

Buna TPUbig grin am primit o oferta de angajare si trebuie sa completez o fisa de informatii personale. Ce ar trebui mai exac sa scriu la campurile: Titlu, Disponibilitate si Profesie de baza? am 17 ani si e primul me job.

Răspuns Câştigător
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Titlu : domn sau doamna, doctor, inginer, avocat, etc...

Disponibilitate : cand esti tu disponibil sa lucrezi (din ce data, intre ce ore)

Profesie de baza : Inca nu ai asa ceva. Dupa terminarea liceului, in functie de atestat sau meseria invatata, vei completa acolo.