| GuUumitza a întrebat:

Buna TPUbig grin am trimis un cv la bestjobs.ro si azi am primit e-mail de la cautlocdemunca.ro. E pe buna sau e teapa?

Răspuns Câştigător
| RoGaming a răspuns:

NU,nu e pe bune, sunt niste excroci, nu da date personale pe un astfel de site; ti le vor instraina si le vor folosi impotriva ta in viitor

1 răspuns:
| Diabolik94 a răspuns:

Buna! Cred ca e pe bune. Felicitari! In orice caz ca sa dormi linistit suna la firma care te-a contactat prin e-mail(daca nu si-au dat numarul de telefon trimite si tu un mail pentru confirmare). Bafta!