| krazzy a întrebat:

daca as vrea sa fac doua facultati simultan, una de muzica si a doua din altceva, din ce se da admiterea la muzica, cine stie, as putea sa o platesc pe prima la fara taxa ca e mai scupa si pe a doua la cu taxa ca este mai ieftina?

Răspuns Câştigător
| Mayhem666 a răspuns:

Nu ti-as recomanda sa faci doua facultati deodata, am si eu niste colege, care sunt la facultate cu mine, si mai fac simultan inca o facultate, si iti spun, ca ele nu mai rezista, au atat de multe pe cap de la ambele facultati ca s-au zapacit, mai bine faci o facultate si dupa ce o termini o faci si pe cealalta. Dar faci cum vrei, eu doar ti-am dat un sfat.

1 răspuns:
| UzOm a răspuns:

Nu mai bine faci trei?