| Pisica3000 a întrebat:

Bună TPU dacă dansezi din fund este păcat? Sau dacă Devi o dansatoare din fund ca Cristina Pucean înseamnă că ești curva?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pacat de fund...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.....habar n-am daca este pacat sau nu.Totusi nu intelege de ce cineva ar vrea sa devina asa ceva? Oricum depinde de personalitatea ta si de cat de mult ''iti place viata'' daca esti o c***e sau nu.Sunt unele femei care sunt c***e si au meserii de genul bancher, ospatar, secretar...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu... eu nu vad prin aceasta un pacat. Dimpotriva, eu vad aceasta ca pe o aptitudine pe care ti-ai insusit-o prin exercitiu si perseverenta.
Nu te lua dupa gura lumii.Tu urmeaza-ti inima. Daca simti ca acest lucru iti face placere, nu cuteza sa-l aplici.
Eu te incurajez chiar sa faci ce-ti spune inima.Nu lasa pe altii sa dicteze viitorul tau.Te felicit...winking