| szobbi123 a întrebat:

Buna TPU... Daca imi deschid un ateliaer de: mecanica usoara, electrician auto, si tinichigerie auto ies ceva bani? Avand in vedere sa este intr-o zona buna cu drumuri asfaltate si meserias bun!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. drumurile asfaltate nu au nici o legatura
2. meseriasul o fi bun dar daca nu te cunosc potentialii clienti degeaba
3. ai nevoie de o investitie sanatoasa
4. ai idee cat costa autorizatiile?
5. ai concurenta pe aproape?
6. parerea mea, ca sa incepi bine si sa rupi gura targului, faci o oferta, pana la data X reparatia se face la 50% din pret si ofera un serviciu de genu "orice reparatie in max 24h"
BAFTA
Ies bani daca faci treaba buna la preturi acceptabile si in cel mai scurt timp