| szobbi123 a întrebat:

Buna TPU... Daca imi deschid un ateliaer de: mecanica usoara, electrician auto, si ttinichigerie auto ies ceva bani? Avand in vedere sa este intr-o zona buna cu drumuri asfaltate si meserias buujunn!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca e drumul bun se strica masinile, sau merg cu viteza, se acroseaza, si mai sunt si maniaci care pun masina mai presus de orice, si daca esti meserias bun o sa te caute lumeawinking

| Costin3107 a răspuns:

Pai nu stiu sigur daca castigi multi bani cam mediu pentru ce drumul este asfaltat asa ca nu prea sunt sanse de stricare a masinii

| 0rlando a răspuns:

Băi frate, de câte ori mai pui întrebarea asta? Ai primit de fiecare dată un răspuns pozitiv, ce mai vrei? Ai o obsesie, mergi la un psiholog.