| Alexandra004 a întrebat:

Daca puteti sa ma sfatuiti ce meserie sa am.Predau Funda.

Răspuns Câştigător
| sunny77 a răspuns:

Pentru a te putea indruma spre o meserie ar trebuie sa stim mai intai ce hobby-uri ai, ce materii preferi de la scoala si ce te atrage, asa ca astept sa-mi spui cate ceva din ce ti-am enumerat pentru a te putea ajuta. :*

| Alexandra004 explică (pentru sunny77):

Imi place sa desenez, sa citesc, sa ma prefac, sa cant si sa joc intr-un film.

| sunny77 a răspuns (pentru Alexandra004):

Ai putea devenii o buna actrita, pentru asta trebuie sa urmezi facultatea de actorie si film, sau daca iti place sa canti poti face conservatorul.Mult succes in orice vei alege!

| Alexandra004 explică (pentru sunny77):

Oricum inca mai am foarte mult timp.Am abia 9 ani, dar cred ca e mai bine sa stii de mic ce meserie sa ai.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Medic stomatolog.