| anonim_4396 a întrebat:

Daca vreau sa devin profesor in Anglia ce pasi trebuie sa parcurg,pe langa un atestat de limba,si diploma de bac, ce documente mai trebuie si care sunt taxele de scolarizare?
Multumesc anticipat funda

2 răspunsuri:
| Porcusorul a răspuns:

Daca tu crezi ca devii provesor in Anglia doar cu diploma de bac, inseamna ca ar trebui sa te gandesti la o alta cariera.

| elyfel a răspuns (pentru Porcusorul):

Hai sa ti clarific am mentionat taxe de scolarizare(deci asta inseamna o facultate) deci mai gandeste-te...
2 am spus,, daca,, adica inseamna o probabilitate de 50% da sau nu
3.nu-mi plac raspunsurle ironice si nu m-ai ajutat cu nimic
O seara buna