| miruna_9720 a întrebat:

Bună TPU happy
De curând am văzut că Avril Lavigne a scos melodia "Here's never growing up", dar altceva nu știu mai nimic de ceea ce face în ultima vreme >:
Revistele nu vorbesc de ea ca persoana ci ca stilul vestimentar!
Puteți să-mi spuneți ceva despre ea?
Ps : Dau funda :*
Mulțumesc anticipat big grin!
Scuzați categoria! laughing

Răspuns Câştigător
| deadwillow a răspuns:

Pai de ce ar vorbi lumea de un om care nu e "la moda"? Au uitat-o majoritatea pe Avril...
A fost o perioada cand era super bagata in seama, era doar o pustoaica, abia se lansase si na...era un subiect bun. Acum ca si-a strans cativa fani buni, ca si-a creat un stil si un drum...nu mai e interesanta decat pentru cei care au apreciat-o de la bun inceput.
Eu una o sa-i raman fidela big grin

| miruna_9720 explică (pentru deadwillow):

Ai perfectă dreptate, dar pe bune m eu m-am săturat de Lala Band și 1D straight face De Avril nu au mai scris revistele din 2010. Vreau să știu ce mai face! Dar în România vetele nu-s alreciate cum trebuie!

| deadwillow a răspuns (pentru miruna_9720):

Mai,eu nu zic ca trebuie promovata doar Avril sau cei care-mi plac mie.
Si 1D si LaLaitii aia au nevoie, dar pana mea...la noi deja e exagerata toata treaba straight face
Ce mai face....se logodeste cu Chad de la Nickelback laughing Adica deja s-a logodit cu el...a scos un cover de la Nickelback care o sa fie coloana sonora la un anime.