| maria9907 a întrebat:

Bună, TPU! De curând fost admisă la două facultăți și anume Științele comunicării si administrație publică, respectiv Resurse umane. Care ar fi cea mai bună alegere? Sunt indecisă, cumva simt că Științele comunicarii ar fi mai bună. Voi ce ziceți? Help meeee, pleaseeeee. Thxxxx

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Științele comunicării.

| isemilia a răspuns:

Alege Stiintele comunicarii, daca asta simti. Asculta-ti instinctul... Daca esti de parere ca asta e mai buna atunci probabil asa este.