| fearlessss a întrebat:

Deci..sunt in clasa a 8a si ma gandesc la ce profil sa dau.La mine in oras Mate fizica bilingv engleza e bun, cel fara engleza rareori.Nu as vrea sa merg la mate fizica pentru ca urasc engleza.M am gandit sa dau la mate info(mate e materia mea preferata).Dar nu am facut deloc info in generala.Am auzit ca profi in general rreiau materia la info.Pot face fata daca incep abia din a 9 a? Si.as putea face ceva de acum singuraa ca sa invat putin de tot? Noi am facut doar in a 7 a putin in Pascal.dar atat.

4 răspunsuri:
| djalex_5365 a răspuns:

Eu sunt in a11-a profil Industria Alimentara, si sincer ii un profil destul de bun ai multe ocazii sa-ti gasesti un job.

| fearlessss explică (pentru djalex_5365):

Citeste mai atent intrebarea... Vroiam sa stiu mate fizica vs mate info, ce sa aleg.P.s:nu vreau sa imi gasesc un job dupa liceulaughing))vreau sa fac o facultate(it, in domeniu cercetarilor dau daca as face fata sa invat si la celelalte materii care nu sunt pentru bac as da la academia de politie)Daca nu m am exprimat clar in intrebare imi cer scuze

| TudorStefan a răspuns:

Eu sunt clasa a 9-a profilul mate-info intensiv engleza...sa nu iti fac probleme cu informatica pentru ca o sa se i-a de la 0. La fel si la fizica. Toata materia se reiawinking

| TudorStefan a răspuns:

Eu sunt la acest profil si iti sugerez sa dai si tu. Chiar daca nu prea ai facut materia in generala aceasta se reia.