| diana0983 a întrebat:

E cineva elev la colegiul national Ana Aslan din Timisoara? E liceu bun sau e slab? E adevarat ca daca il termini poti sa fi asistenta?

3 răspunsuri:
| 4b a răspuns:

Buna...da, e destul de bun si da, dupa ce termini, poti sa iesi asistenta.
Numa' bine si spor in alegeriwinking

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://www.admitereliceu.ro/......-timisoara
Asistentă dacă faci o postliceală sanitară.
Pa, pa.

| BlueButterfly1970 a răspuns:

Da, e pe locul 4 la TOP cele mai bune licee din Timisoara. Acolo se face carte, dar ai grija, se face enorm de multa matematica. Daca ai medie bunicica ( peste 8, 65) sunt sanse sa intrii. Da, apoi faci o scoala postliceala sanitara si ai devenit asistenta. Te pup si iti urez multa bafta! Fa alegerea corecta happy