| Swagmotherfuckers a întrebat:

Bună TPU, este cine de pe aici care, îi stabilit în afară, ce munciți, se merita? Va este dor de casa voastră?
Mai aveți loc de unu!?
Sănătate multa!

Răspuns Câştigător
| PlutonieruTheRealOne a răspuns:

Salut! Eu sunt stabilit in Germania de mai bine de 3 ani, este foarte bine si se castiga foarte bine.Mie nu prea mi-a dost dor de Romania pentru ca nu aveam nimic acolo. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| Swagmotherfuckers explică:

Ooo îmi pare rău, nu ai vrea sa te întorci sa faci ceva decent aici, nu știu sau măcar în alta tara, alt,, domeniu"!